Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apple iPod

Nyní, když můžete v iTunes Store nakupovat filmy a synchronizovat je s iPodem, máte své osobní kino neustále k dispozici. S 30GB nebo 80GB iPodem máte v ruce kromě filmů i televizní pořady, nmové hry pro iPod, podcasy, audioknihy, fotoalba a samozřejmě i celou hudební knihovnu - až 20 000 písniček. Nový iPod je kapesní génius.


Sledujte ten prostor

Kolik se toho vejde do vaší kapsy? To záleží na vás a vašem iPodu. Ten totiž pojme až 20,000 písniček, 25,000 fotek a až 100 hodin videa - nebo jakoukoli jejich kombinaci. (1) Nyní si tedy můžete prohlédnout galerii filmů v iTunes Store, stáhnout si ty, které vás zaujmou, (co třeba Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly?), a synchronizovat je se svým iPodem. Totéž platí pro televizní pořady, nové hry pro iPod, 99% písniček, audioknihy a celý svět podcastů zdarma. Tak na co ještě čekáte? Jděte do toho.

Vybavte se

Svůj iPod si můžete přesně přizpůsobit svým potřebám díky bohaté nabídce příslušenství, od pouzder až po automobilové sady. Synchronizujte svůj iPod pohodlněji pomocí iPod Universal Docku, zaplňte svůj pokoj zvukem s iPodem Hi-Fi, synchronizujte fotky na cestách pomocí iPod Camera Connectoru, nahrávejte si zvukové poznámky s přídavným mikrofonem... A pokud si iPod koupíte v internetovém obchodě Apple Store, můžete si na zadní stranu nechat vygravírovat své jméno nebo jiný text.

Hraje celý den

S takovou spoustou hudby na dosah konečků prstů nejspíš nebudete chtít nikdy přestat poslouchat. iPod naštěstí nyní vydrží přehrávat hudbu až 20 hodin. (2) A pokud se radši díváte, připravte svoje oči na 6,5hodinovou výdrž. (3)

Zářivá krabička

Nejspíš je to zázrak. Jak jinak si chcete vysvětlit, že se do iPodu, který je o 30% tenčí než předchozí čtvrtá generace, nacpe celých 30 GB? A jak je možné, že 80GB iPod má stejné rozměry jako předchozí 60GB model? Ať se to stalo jakkoli, jisté je, že s sebou můžete nosit svoji celou hudební knihovnu - a k tomu pořádnou dávku videa - kamkoli se hnete. A připravte se na to, že nový, o 60% jasnější displej s živými barvami dá vašim obrázkům alb, fotkám a videu pořádnou šťávu.

Hledejte a užívejte si

Nalézt mezi 20 000 písničkami přesně tu, kterou hledáte, může být pěkná otrava - pokud ovšem nemáte iPod. Nové rozhraní umožňuje vyhledávat v iPodu pomocí patentovaného ovladače Click Wheel. A pokud si rádi vychutnáváte živé nahrávky, klasická díla a další nahrávky, které znějí lépe bez pauz, iPod vám nyní nabízí možnost přehrávání bez pauz, kdy přechází jedna písnička plynule do druhé.